Kompatybilność: Tonery HP 89 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M507, M528
Zawartość opakowania: 1 wkład
Głębokość opakowania: 102 mm
Szerokość produktu: 362 mm
Technologia druku: Druk laserowy
Waga brutto palety: 171,7 g
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Wydajność stron z czarnym tonerem: 5000 stron(y)
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 27 szt.
Produktów na palecie: 135 szt.
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Kod OEM: CF289A
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 135 szt.
Rozmiar palety (EU): 1100 x 740 x 1139 mm
Ilość kaset z czarnym tonerem: 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 20 szt.
Ilość sztuk: 1
Szerokość opakowania: 362 mm
Wysokość brutto palety: 94,2 cm
Wysokość opakowania: 198 mm
Szerokość brutto palety: 109,8 cm
Waga palety (UE): 138,1 g
Waga palety: 171,3 kg (377.6 funtów)
Produkty na paletę (UE): 105 szt.
Segment HP: Biznes
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Głębokość produktu: 102 mm
Kompatybilność z marką: HP
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1097,3 x 942,3 x 1132,8 mm (43.2 x 37.1 x 44.6)
Wysokość produktu: 198 mm
Warstwy na paletę: 5 szt.
Wymiary palety: 1098 x 942 x 1134 mm
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 21 szt.
Waga produktu: 770 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Model: Oryginalny
Waga wraz z opakowaniem: 1,12 kg
HP 89A – sortowanie – oryginał – LaserJet –
707,85 zł
4 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMIY
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 89 są kompatybilne z: HP LaserJet E52645 HP LaserJet Enterprise M507, M528 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Kod OEM | CF289A |
| Wymiary palety | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość brutto palety | 94,2 cm |
| Szerokość brutto palety | 109,8 cm |
| Szerokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Waga produktu | |
| Produkty na paletę (UE) | 105 szt. |
| Produktów na palecie | 135 szt. |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga brutto palety | 171,7 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Model | |
| Wysokość produktu | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga palety (UE) | 138,1 kg |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 740 x 1139 mm |
| Waga palety | 171,3 kg (377.6 funtów) |
| Segment HP | Biznes |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 89A – sortowanie – oryginał – LaserJet –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.