Kompatybilność: Tonery HP 90 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M4555
Zawartość opakowania: 1 wkład
Technologia druku: Druk laserowy
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Wymiary palety: 1173 x 965 x 1044 mm
Kod OEM: CE390A
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 45 szt.
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 12 szt.
Produktów na palecie: 45 szt.
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 12 szt.
Segment HP: Biznes, Enterprise
Waga brutto palety: 131,7 g
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Wydajność stron z czarnym tonerem: 10000 stron(y)
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 15 szt.
Waga palety (UE): 109,4 g
Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej: N
Warstwy na paletę: 3 szt.
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Ilość: 1 szt.
Produkty na paletę (UE): 36 szt.
Rozmiar palety (EU): 1173 x 772 x 1049 mm
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Model: Oryginalny
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Szerokość opakowania: 391 mm
Kompatybilność z marką: HP
Wysokość opakowania: 300 mm
Wymiary opakowania (SxGxW): 391 x 193 x 300 mm
Wysokość produktu: 300 mm
Ilość sztuk: 1
Głębokość produktu: 193 mm
Waga wraz z opakowaniem: 2,47 kg
Waga produktu: 1,71 kg
Szerokość produktu: 391 mm
Głębokość opakowania: 193 mm
HP 90A – sortowanie – oryginał – LaserJet –
804,68 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMCZ
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 90 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M4555 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Kraj pochodzenia | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Głębokość produktu | |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 36 szt. |
| Waga palety (UE) | 109,4 kg |
| Model | |
| Kod OEM | CE390A |
| Głębokość opakowania | |
| Wymiary palety | 1173 x 965 x 1044 mm |
| Szerokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Waga produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wysokość opakowania | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Wysokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rozmiar palety (EU) | 1173 x 772 x 1049 mm |
| Ilość | |
| Waga brutto palety | 131,7 kg |
| Produktów na palecie | 45 szt. |
| Ilość sztuk | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 391 x 193 x 300 mm |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Napisz pierwszą opinię o „HP 90A – sortowanie – oryginał – LaserJet –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.