Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 963: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9015e, 9020, 9023, 9025e |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Waga brutto palety | 482 kg |
| Głębokość produktu | |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Wysokość brutto palety | 170,2 cm |
| Pojemność kolorowego tuszu | 23,25 ml |
| Produktów na palecie | 6000 szt. |
| Szerokość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Segment HP | Biznes |
| Ilość sztuk | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Waga palety | 482 kg (1062.6 funtów) |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | 3JA28AE |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów., Unikać kontaktu z oczami i skórą., Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A80) 193424632411; (ABT) 193424632435; (ACQ) 193424632428; (BHG) 193424632442 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.