Informacje dodatkowe
| Gwarancja producenta | Roczna gwarancja z wymianą urządzenia. Opcje gwarancji i pomocy technicznej różnią się w zależności od produktu, kraju oraz lokalnych przepisów prawnych. |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Print driver (HP PCL 6), Toolbox FX configuration utility, SNP alerts and installation software on CD-ROM |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Przewody | |
| Technologia druku | Laser |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 30 W |
| Maksymalny obszar wydruku | 297 x 432 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 – 320 mm |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Czarny, Purpurowy, Żółty |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A3, A4, A5, A6 |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B4, B5 |
| Typ ekranu | LED |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Kolor | Tak |
| Taktowanie procesora | 540 MHz |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Model procesora | Motorola Coldfire V5x |
| Port USB | Tak |
| Waga produktu | |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 600 DPI |
| Kolor produktu | |
| Kraj pochodzenia | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Dopasuj długość nośnika | 127 – 457 mm |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ procesora | NXP ColdFire V5x |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Certyfikaty zgodności | |
| Rozmiary kopert | B5, C5, DL |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy, Prawny, Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Rozdzielczość koloru | 600 x 600 DPI |
| Waga brutto palety | 195 kg |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1, HTTP |
| Gramatura podajnika papieru | 60 – 220 g/m² |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Segment HP | Biznes |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Produktów na palecie | 4 szt. |
| Wymiary palety | 721 x 766 x 1961 mm |
| Języki opisu strony | PCL 5, PCL 6, PostScript 3 |
| Ostrzeżenia | Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy., Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego., Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 |
| Kod unspsc | 43212105 |
| Cykl pracy (zalecany) | 1500 – 5000 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 75000 stron/mies. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Czcionki drukarki | Scalable, TrueType |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 448 MB |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| HP dynamic security | Tak |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (629) 198701680079; (686) 198701680109; (687) 198701680116 |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415301710 |
| Podwójne drukowanie | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.