Zalecane wymagania systemu: Windows 10, 11, : 1 GHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer.
Wymienne kasety: HP 67 oryginalny wkład atramentowy czarny (wydajność ok. 120 str.) 3YM56AN; HP 67XL oryginalny wkład atramentowy czarny o wysokiej wydajności (wydajność ok. 240 stron) 3YM57AN; HP 67 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy (wydajność ok. 100 stron) 3YM55AN; HP 67XL oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy o wysokiej wydajności (wydajność ok. 200 stron) 3YM58AN; HP 305 oryginalny wkład atramentowy czarny (wydajność ok. 120 stron) 3YM61AE; HP 305XL oryginalny wkład atramentowy o wysokiej wydajności (wydajność ok. 240 stron) 3YM62AE; HP 305 oryginalny trójkolorowy wkład atramentowy (wydajność ok. 100 stron) 3YM60AE; HP 305XL oryginalny wkład atramentowy o wysokiej wydajności (wydajność ok. 200 stron) 3YM63AE; HP 805 oryginalny wkład atramentowy czarny (wydajność ok. 120 stron) 3YM73AA; HP 805XL oryginalny wkład atramentowy o wysokiej wydajności (wydajność ok. 240 stron) 3YM71AA; HP 805 oryginalny trójkolorowy wkład atramentowy (wydajność ok. 100 str.) 3YM72AA; HP 805XL oryginalny wkład atramentowy o wysokiej wydajności (wydajność ok. 200 stron) 3YM70AA. Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies
Dołączone oprogramowanie: HP Printer Software, available online
Certyfikaty: EN 55032:2015+A11:2020 CLASS B, IEC 61000-4-2:2008,EC 61000-4-2:2008, IEC 61000-4-3:2020,IEC 61000-4-4:2012, IEC 61000-4-5:2014+A1:2017, IEC 61000-4-6:2013, IEC 61000-4-8:2009, IEC 61000-4-11:2004+A1:2017, EN 301 489-1 V2.2.3,EN 301 489-17 V3.2.4, FCC CFR 47 PART 15, ICES-003, ISSUE 7
Przewody: Prąd przemienny
Maksymalna rozdzielczość: 4800 x 1200 DPI
Technologia druku: Termiczny druk atramentowy
Technologie mobilnego wydruku: Apple AirPrint
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Rozmiary seri B ISO (B0…B9): B5
Typ ekranu: LCD
Technologie mobilnego wydruku: Mopria Print Service
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 40 °C
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Waga wraz z opakowaniem: 4,58 kg
Szerokość opakowania: 475 mm
Przewodowa sieć LAN: Nie
Funkcja duplex: Drukuj
Szerokość produktu: 425 mm
Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 MB
Głębokość opakowania: 191 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Wysokość opakowania: 354 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Maksymalny obszar wydruku: 209.9 x 349.6 mm
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 7,5 stron/min
Sterowniki skanera: TWAIN
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Fax: Nie
Wi-Fi: Tak
Liczba wkładów drukujących: 2
Optyczna rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 DPI
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Liczba użytkowników: 3 użyt.
Kopiowanie: Kopiowanie w kolorze
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Głębokość produktu: 304 mm
Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter): 5,5 stron/min
Taktowanie procesora: 1000 MHz
Liczba portów USB 2.0: 1
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Waga produktu: 3,42 kg
Bluetooth: Tak
Maksymalny obszar skanowania: 209,9 x 349,6 mm
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Drukowanie: Drukowanie w kolorze
Kolor produktu: Szary
Skanowanie: Skanowanie w kolorze
Port USB: Tak
Wysokość produktu: 154 mm
Typ skanera: Skaner płaski/ADF
Bezpośrednie drukowanie: Nie
Wbudowany wyświetlacz: Tak
Procesor wbudowany: Tak
Podwójne skanowanie: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 13.0 Ventura
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 Catalina
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.14 Mojave
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze: 5,5 stron/min
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Zużycie energii (tryb uśpienia): 1,4 W
Podwójne drukowanie: Tak
Cykl pracy (zalecany): 50 – 100 stron/mies.
Rozmiary seri A ISO (A0…A9): A6
Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): 60 ark.
Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny: 7,5 stron/min
Zużycie prądu (tryb gotowości): 2,8 W
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft): 20 stron/min
Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): 25 ark.
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8443310000
Języki opisu strony: PCL 3 GUI
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4
Wielozadaniowy, All in One: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy): 16 stron/min
Typy nośników podajnika papieru: Papier fotograficzny
Całkowita pojemność wyjściowa: 25 ark.
Typy nośników podajnika papieru: Koperty
Typy nośników podajnika papieru: Zwykły
Ilość głowic: 2
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 1000 stron/mies.
Zawiera wkład(y): Tak
Języki opisu strony: URF
Całkowita pojemność wejściowa: 60 ark.
Rozdzielczość koloru: 4800 x 1200 DPI
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Kopiowanie dwustronne: Tak
Języki opisu strony: PCLm
Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni): 15 s
Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze): 19 s
Maksymalna liczba podajników: 1
Maksymalna rozdzielczość kopiowania: 300 x 300 DPI
Pojemność pojemnika (czarny): 100 stron(y)
Nazwa koloru: Cement
Automatyczny podajnik dokumentów (ADF): Nie
Rozmiary kopert: B5
Całkowita liczba podajników: 1
Rozmiary kopert: DL
Maksymalna liczba kopii: 9 kopii
Tryby druku duplex: Ręczny
Rozmiary seri A ISO (A0…A9): A4
Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne: Bluetooth
Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne: Sieć bezprzewodowa LAN
Gramatura podajnika papieru: 60 – 300 g/m²
Maksymalna pamięć wewnętrzna: 64 MB
Segment HP: Dom
Rozdzielczość wydruku w czerni: 1200 x 1200 DPI
Pojemność pojemnika (CMY): 50 stron(y)
Druk bez marginesów: Nie
Poziom mocy akustycznej (drukowanie): 6,1 dB
Typ kontroli: Przyciski
Obsługiwane formaty dokumentów: PDF
HP DeskJet 2820e All-In-One 588K9B
154,00 zł
30 w magazynie
Informacje dodatkowe
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; Chrome OS |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Oprogramowanie do drukarek HP, dostępne online |
| Typ skanera | Skaner płaskiej powierzchni i ADF |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytych urządzeń i tonerów do zwykłego śmietnika, mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektronicznych urządzeń wielofunkcyjnych., Unikaj kontaktu z atramentem, może powodować podrażnienia skóry. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Typ ekranu | LCD |
| Przewody | |
| Głębokość produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Wysokość produktu | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Waga produktu | |
| Maksymalny obszar skanowania | 209,9 x 349,6 mm |
| Taktowanie procesora | 1 GHz, 1000 MHz |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 – 215 mm |
| Kod unspsc | 43212110 |
| Fax | Nie |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Dopasuj długość nośnika | 127 – 355 mm |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Maksymalny obszar wydruku | 209.9 x 349.6 mm |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Port USB | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 2,8 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wi-Fi | Tak |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Podajnik kopert | Nie |
| HP Instant Ink | Tak |
| Języki opisu strony | PCL 3 GUI, PCLm, URF |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Rozmiary kopert | B5, DL |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Wysokość opakowania | |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Maksymalne obciążenie | 1000 stron/mies. |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 100 stron(y) |
| Ilość głowic | 2 |
| Cykl pracy (zalecany) | 50 – 100 stron/mies. |
| Nazwa koloru | Cement noir z cementowymi akcentami |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 64 MB |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Maksymalna liczba kopii | 9 kopii |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 – 300 g/m² |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A6 |
| HP dynamic security | Tak |
| Segment HP | Dom |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Liczba użytkowników | 3 użyt. |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 50 stron(y) |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Druk bez marginesów | Nie |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.