Kolor produktu: Biały
Waga produktu: 1,65 kg
Model: Laminator na zimno/gorąco
Temperatura (min): 120 °C
Prędkość laminowania: 400 mm/min
Temperatura (maks): 150 °C
Maksymalna grubość folii: 125 µm
Głębokość produktu: 158 mm
Wysokość produktu: 115 mm
Napięcie: 220 – 240 V
Moc: 400 W
Maksymalna szerokość laminowania: 33 cm
Szerokość produktu: 460 mm
Format nośnika (podajnik 1): A3
Minimalna grubość etui: 75 µm
Czas przed nagrzewaniem: 2 – 4 min
Częstotliwość: 50 / 60 Hz
Liczba rolek: 2
Maksymalna grubość dokumentu: 0,5 mm
HP Laminator ONELAM COMBO A3, zintegrowany trymer, prędkość laminowania 40 cm/min, biały
283,80 zł
30 w magazynie
SKU: BIUHP-LAM0005
Kategorie: Laminatory, Materiały eksploatacyjne, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Minimalna grubość etui | 75 µm |
|---|---|
| Liczba rolek | 2 |
| Moc | |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,5 mm |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy., Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią., Zachowaj ostrożność, aby uniknąć poparzeń podczas pracy z gorącymi elementami. |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Format nośnika (podajnik 1) | A3 |
| Czas przed nagrzewaniem | 2 – 4 min |
| Kolor produktu | |
| Temperatura (maks) | 150 °C |
| Napięcie | |
| Model | |
| Prędkość laminowania | 400 mm/min |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Temperatura (min) | 120 °C |
| Maksymalna grubość folii | 125 µm |
Napisz pierwszą opinię o „HP Laminator ONELAM COMBO A3, zintegrowany trymer, prędkość laminowania 40 cm/min, biały” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.