Informacje dodatkowe
| Wysokość opakowania | |
|---|---|
| Produktów na palecie | 100 szt. |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga palety | 300 kg (661.3 funtów) |
| Typ produktu | |
| Waga produktu | |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Kod unspsc | 44103125 |
| Technologia druku | Laser |
| Kod OEM | L0H25A |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 2399 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Szerokość opakowania | |
| Waga brutto palety | 300 kg |
| Wysokość brutto palety | 2,4 m |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci., Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu., W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.