Kompatybilność: HP DeskJet 2130, 3639
Zawartość opakowania: Wkład atramentowy
Kraj pochodzenia: Malezja
Kompatybilność z marką: HP
Produktów na palecie: 2160 szt.
Waga produktu: 35 g
Waga wraz z opakowaniem: 50 g
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Szerokość opakowania: 113 mm
Warstwy na paletę: 4 szt.
Ilość czarnych wkładów atramentowych: 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Wydajność czarnego tuszu na stronę: 430 stron(y)
Model: Oryginalny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Wymiary palety: 1200 x 800 x 1164 mm
Waga palety: 149,2 kg (328.9 funtów)
Głębokość opakowania: 37 mm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 9 szt.
Wysokość produktu: 115 mm
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1199,9 x 800,1 x 1163,8 mm (47.2 x 31.5 x 45.8)
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 32 °C
Kod OEM: 302XL
Technologia druku: Druk atramentowy
Głębokość produktu: 37 mm
Szerokość produktu: 113 mm
Wysokość opakowania: 115 mm
Objętość czarnego tuszu na stronę: 8,5 ml
Segment HP: Biznes, Enterprise
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 3,59 g
Ilość sztuk: 1
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 60 szt.
Waga brutto palety: 149,2 g
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 36 szt.
Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu
Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna): 3,59 kg (7.91 funtów)
Rodzaj czarnego tuszu: Tusz na bazie pigmentu
HP nr 302XL czarny F6U68AE
171,55 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAND2
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 302: HP DeskJet 3639 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Waga palety | 149,2 kg (328.9 funtów) |
| Produktów na palecie | 2160 szt. |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Waga brutto palety | 149,2 g |
| Kod OEM | 302XL |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A80) 193424632411; (ABT) 193424632435; (ACQ) 193424632428; (BHG) 193424632442 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Ilość sztuk | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kompatybilność z marką | HP |
Napisz pierwszą opinię o „HP nr 302XL czarny F6U68AE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.