Kompatybilność: Tonery HP 120 są kompatybilne z: HP Laser 150, 179 HP LaserJet 178
Zawartość opakowania: Bęben obrazowy; Wskazówki na temat recyklingu
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 30 °C
Szerokość opakowania: 358 mm
Kompatybilność z marką: HP
Waga produktu: 850 g
Model: Oryginalny
Głębokość opakowania: 291 mm
Ilość sztuk: 1
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Szerokość produktu: 279 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Waga wraz z opakowaniem: 1,56 kg
Wysokość opakowania: 176 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Wymiary palety: 1176 x 728 x 2466 mm
Waga palety: 179,2 kg (395 funtów)
Rozmiar palety (EU): 1176 x 728 x 2466 mm
Produktów na palecie: 112 szt.
Wysokość brutto palety: 2,47 m
Szerokość brutto palety: 117,6 cm
Kod OEM: W1120A
Głębokość produktu: 104 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Warstwy na paletę: 14 szt.
Technologia druku: Druk laserowy
Waga palety (UE): 179 g
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 8 szt.
Waga brutto palety: 179 g
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Wysokość produktu: 65 mm
Wielopak: Nie
Produkty na paletę (UE): 112 szt.
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1)
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 112 szt.
Wydajność strony: 16000 stron(y)
Długość brutto palety: 72,8 cm
Segment HP: Biznes
HP120A IMAGING ORG LASER DRUM/.
451,56 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRCKTZ
Kategorie: Bębny, Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Waga palety | 179,2 kg (395 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Warstwy na paletę | 14 szt. |
| Kod OEM | W1120A |
| Model | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Wymiary palety | 1176 x 728 x 2466 mm |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Waga brutto palety | 179 kg |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Długość brutto palety | 72,8 cm |
| Produkty na paletę (UE) | 112 szt. |
| Szerokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wysokość opakowania | |
| Produktów na palecie | 112 szt. |
| Wysokość brutto palety | 2,47 m |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość brutto palety | 117,6 cm |
| Kod unspsc | 44103109 |
| Waga palety (UE) | 179 kg |
| Segment HP | Biznes |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji., Produkt może być szkodliwy przy wdychaniu pyłu., Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne, GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP120A IMAGING ORG LASER DRUM/.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.