Automatyczne MDI/MDI-X: Tak
Przełącznik wielowarstwowy: L3
Ilość slotów Modułu SFP: 4
Przepustowość: 41,7 Mpps
Model procesora: ARM Cortex-A9
Układ: 1U
Możliwość sztaplowania: Tak
Obsługa PoE: Nie
Protokół wybierania drogi: IP
Typ pamięci: DDR3-SDRAM
Waga produktu: 2,41 kg
Pobór mocy (max): 29,3 W
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Kolor produktu: Szary
Limit częstotliwości: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Technologia okablowania Copper Ethernet: 100BASE-TX
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 24
Wpisy IPv6 FIB: 5000
obsługuje SSH/SSL: Tak
Zakres wilgotności względnej: 15 – 95%
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3ab
Technologia okablowania Copper Ethernet: 1000BASE-T
Taktowanie procesora: 1016 MHz
Protokół drzewa rozpinającego: Tak
Technologia okablowania Copper Ethernet: 10BASE-T
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 45 °C
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Port konsoli: RJ-45
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Głębokość produktu: 200,2 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Obsługa sieci VLAN: Tak
Klasyfikacja ruchu: Tak
Wysokość produktu: 43,9 mm
Emisja ciepła: 100 BTU/h
Procesor wbudowany: Tak
Obsługa 10G: Nie
Podpora kontroli przepływu: Tak
Zgodny z Jumbo Frames: Tak
Typ przełącznika: Zarządzany
Wielkość tabeli adresów: 32768 wejścia
Agregator połączenia: Tak
Funkcje DHCP: DHCP server
Automatyczne wykrywanie: Tak
Możliwości montowania w stelażu: Tak
IGMP snooping: Tak
Latency (1 Gbps): 3,8 µs
Pełny dupleks: Tak
Obsługa Multicast: Tak
Przepustowość rutowania/przełączania: 56 Gbit/s
Zasilacz dołączony: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Pobór mocy: 19,5 W
IPv4 FIB: 10000
Szerokość produktu: 442,5 mm
przekierowywanie IP: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 1 GB
Pozycja routingu: 10000
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP – przełącznik – 24
3542,66 zł
14 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMMF
Kategorie: Komunikacja i łączność, Sieci, Switch-e
Loading...
Informacje dodatkowe
| Inne połączenia | (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (4) SFP |
|---|---|
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Typ pamięci | DDR3-SDRAM |
| Układ | 1U |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Pobór mocy | |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy (max) | 29,3 W |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Waga (imperialna) | 2,41 kg (5.31 funtów) |
| Obsługa 10G | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Model procesora | ARM Cortex-A9 |
| Taktowanie procesora | 1016 MHz |
| Zakres wilgotności względnej | 15 – 95% |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Kolor produktu | |
| IPv4 FIB | 10000 |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Przepustowość | 41,7 Mpps |
| IGMP snooping | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Wpisy IPv6 FIB | 5000 |
| Wymiary (SxGxW) (imperialne) | 43,9 x 442,5 x 200,2 mm (1.73 x 17.4 x 7.88") |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Pozycja routingu | 10000 |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Opóźnienie | 1000 Mb Latency: < 3.8 µs |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Emisja ciepła | 100 BTU/h |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Latency (1 Gbps) | 3,8 µs |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 32768 wejścia |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół wybierania drogi | IP |
| Pamięć i procesor | Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 MHz 1 GB DDR3 SDRAM Packet buffer size: 12.38 MB 4.5 MB Ingress/7.875 MB Egress 4 GB eMMC |
| Zużycie energii | 29.3W (maximum) |
Napisz pierwszą opinię o „HPE Aruba 2930F 24G 4SFP – przełącznik – 24” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.