Informacje dodatkowe
| Inne połączenia | E0: Ethernet wired network port (RJ-45) USB 2.0 host interface (Type A connector) Serial console interface (proprietary, micro-B USB physical jack) Kensington security slot. |
|---|---|
| System operacyjny | HPE Aruba Networking Wireless Operating System 8.6.0.0 or later; HPE Aruba Networking Instant OS 8.6.0.0 or later; HPE Aruba Networking Wireless Operating System 10.0.0.0 or later |
| Certyfikaty zgodności | CE, Dyrektywa niskonapięciowa (LVD), Federalna Komisja Łączności (FCC), ISED, Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci., Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych., Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Przeznaczenie | |
| 2,4 GHz | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Metoda rozszerzenia obrazu | DSSS, OFDM, OFDMA |
| Modulacja | 1024-QAM, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, QPSK |
| Ilość anten | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA, WPA2, WPA3 |
| 5 GHz | Tak |
| Pobór mocy (max) | 165 W |
| Waga produktu | |
| Waga (imperialna) | 0,499 kg (1.1 funtów) |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11mc |
| Kolor produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 93% |
| Wysokość produktu | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Pasmo częstotliwości | 20/40 (2.4 GHz), 20/40/80 (5 GHz), maximum peak data rate 1.49 Gbps |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Głębokość produktu | |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| MIMO | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.