Typ kontroli: Przyciski
Niszczenie spinaczy: Tak
Moc: 1500 W
Pojemność kosza: 40 l
Szerokość robocza: 16,5 cm
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
Wymiary ścinek: 40 mm
Wysokość produktu: 1325 mm
Poziom hałasu: 61 dB
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-2/H-3 security cut/T-1
Waga produktu: 534 kg
Szerokość produktu: 1200 mm
Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
Głębokość produktu: 815 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Niszczenie papieru: Nie
Kolor produktu: Biały
Niszczenie zszywek: Tak
Wydajność przerobu taśma magnetyczna: 280 St/h
Niszczenie dysków twardych do 3,5: Tak
Niszczenie taśm magnetycznych do 3,5: Tak
Niszczenie dyskietek: Tak
Wydajność przerobu dysków HDD 2,5”: 1200 St/h
Wydajność przerobu dysków HDD do 3,5”: 210 St/h
Wydajność przerobu do CD/DVD: 4200 St/h
Niszczenie płyt CD: Tak
Rozmiar otworu: 29 x 16,5 x 6 cm
HSM Niszczarka nośników danych StoreEx HDS 150
63470,00 zł
10 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0042
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Pojemność kosza | 40 l |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Szerokość robocza | 16,5 cm |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wymiary ścinek | 40 mm |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/H-3 security cut/T-1 |
| Moc | |
| Niszczenie papieru | Nie |
| Wydajność przerobu do CD/DVD | 4200 St/h |
| Rozmiar otworu | 29 x 16,5 x 6 cm |
| Niszczenie dyskietek | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka nośników danych StoreEx HDS 150” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.