Poziom hałasu: 60 dB
Wymiary ścinek: 2,2 x 4 mm
Kolor produktu: Biały
Moc: 1920 W
Szerokość produktu: 620 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Niszczenie papieru: Nie
Waga produktu: 91,1 kg
Niszczenie spinaczy: Nie
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-5/O-5/T-6
Głębokość produktu: 487 mm
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Napięcie wejściowe AC: 220-230 V
Wysokość produktu: 1021 mm
Typ kontroli: Przyciski
Niszczenie zszywek: Nie
Niszczenie płyt CD: Tak
Niszczenie dyskietek: Nie
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie przez cięcie cząstek
Szerokość robocza: 13 cm
Wydajność przerobu do CD/DVD: 2000 St/h
Pojemność kosza: 51 l
HSM Niszczarka nośników danych StoreEx OMDD 130
16170,00 zł
10 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0041
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Niszczenie dyskietek | Nie |
|---|---|
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Szerokość robocza | 13 cm |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-5/O-5/T-6 |
| Wysokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Kolor produktu | |
| Niszczenie papieru | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Waga produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Pojemność kosza | 51 l |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Wydajność przerobu do CD/DVD | 2000 St/h |
| Niszczenie zszywek | Nie |
| Poziom hałasu | |
| Wymiary ścinek | 2,2 x 4 mm |
| Moc | |
| Szerokość produktu | |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Typ kontroli | Przyciski |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka nośników danych StoreEx OMDD 130” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.