Szerokość robocza: 24 cm
Głębokość produktu: 293 mm
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Wydajność rozdrabniania: 11 arkuszy
Pobór mocy: 610 W
Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
Niszczenie zszywek: Tak
Kolor produktu: Biały
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Waga produktu: 20,5 kg
Szerokość produktu: 397 mm
Niszczenie spinaczy: Tak
Wymiary ścinek: 1.9 x 15 mm
Niszczenie płyt CD: Nie
Typ kontroli: Przyciski
Niszczenie papieru: Tak
Poziom hałasu: 56 dB
Wysokość produktu: 621 mm
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-4/F-2/P-5/T-5
Napięcie wejściowe AC: 220 – 240 V
Pojemność kosza: 35 l
HSM Niszczarka Pure 420, 35L 1,9×15 mm
2325,07 zł
11 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0021
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy | |
| Wymiary ścinek | 1.9 x 15 mm |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 11 arkuszy |
| Kolor produktu | |
| Pojemność kosza | 35 l |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Szerokość robocza | 24 cm |
| Poziom hałasu | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-4/F-2/P-5/T-5 |
| Waga produktu |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 420, 35L 1,9×15 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.