Pojemność kosza: 35 l
Niszczenie zszywek: Tak
Szerokość robocza: 24 cm
Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
Niszczenie płyt CD: Tak
Wydajność rozdrabniania: 19 arkuszy
Waga produktu: 18 kg
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Typ kontroli: Przyciski
Niszczenie papieru: Tak
Kolor produktu: Biały
Pobór mocy: 610 W
Głębokość produktu: 293 mm
Wymiary ścinek: 3.9 mm
Poziom hałasu: 56 dB
Napięcie wejściowe AC: 220 – 240 V
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-2/O-2/P-2/T-2
Niszczenie spinaczy: Tak
Wysokość produktu: 621 mm
Szerokość produktu: 397 mm
HSM Niszczarka Pure 420, 35L 3,9 mm
1678,60 zł
1 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0009
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Pojemność kosza | 35 l |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Szerokość robocza | 24 cm |
| Waga produktu | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wydajność rozdrabniania | 19 arkuszy |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Wymiary ścinek | 3.9 mm |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Pobór mocy | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 420, 35L 3,9 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.