Waga produktu: 20,5 kg
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Poziom bezpieczeństwa (papier): P-4
Pojemność kosza: 35 l
Kolor produktu: Biały
Poziom hałasu: 56 dB
Wymiary ścinek: 4.5 mm
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Niszczenie zszywek: Tak
Prędkość niszczenia: 3900 mm/min
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie przez cięcie cząstek
Niszczenie papieru: Tak
Głębokość produktu: 293 mm
Niszczenie spinaczy: Tak
Szerokość produktu: 397 mm
Typ kontroli: Przyciski
Wydajność rozdrabniania: 15 arkuszy
Niszczenie płyt CD: Tak
Pobór mocy: 500 W
Wysokość produktu: 621 mm
Szerokość robocza: 24 cm
HSM Niszczarka Pure 420, 35L 4,5×30 mm
2189,00 zł
Brak w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0010
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
|---|---|
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Pobór mocy | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność kosza | 35 l |
| Poziom hałasu | |
| Wymiary ścinek | 4.5 mm |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość robocza | 24 cm |
| Prędkość niszczenia | 3900 mm/min |
| Wydajność rozdrabniania | 15 arkuszy |
| Wysokość produktu | |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Waga produktu |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 420, 35L 4,5×30 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.