Kolor produktu: Biały
Napięcie wejściowe AC: 220 – 240 V
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-2/O-2/P-2/T-2
Pobór mocy: 610 W
Niszczenie płyt CD: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Pojemność kosza: 80 l
Niszczenie zszywek: Tak
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Poziom hałasu: 55 dB
Niszczenie papieru: Tak
Wysokość produktu: 716 mm
Waga produktu: 27,2 kg
Szerokość produktu: 497 mm
Wymiary ścinek: 3.9 mm
Głębokość produktu: 362 mm
Typ kontroli: Przyciski
Niszczenie spinaczy: Tak
Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
Wydajność rozdrabniania: 21 arkuszy
Szerokość robocza: 30 cm
HSM Niszczarka Pure 530, 80L 3,9 mm
2484,90 zł
11 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0023
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Głębokość produktu | |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Pobór mocy | |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 21 arkuszy |
| Kolor produktu | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Poziom hałasu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wysokość produktu | |
| Pojemność kosza | 80 l |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Szerokość robocza | 30 cm |
| Wymiary ścinek | 3.9 mm |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 530, 80L 3,9 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.