Wydajność rozdrabniania: 28 arkuszy
Niszczenie spinaczy: Tak
Typ kontroli: Przyciski
Wysokość produktu: 889 mm
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Wymiary ścinek: 3.9 mm
Głębokość produktu: 487 mm
Waga produktu: 42,7 kg
Poziom hałasu: 55 dB
Niszczenie płyt CD: Tak
Pojemność kosza: 130 l
Szerokość produktu: 538 mm
Napięcie wejściowe AC: 220 – 240 V
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-2/O-2/P-2/T-2
Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Niszczenie zszywek: Tak
Niszczenie papieru: Tak
Kolor produktu: Biały
Pobór mocy: 700 W
Szerokość robocza: 31 cm
HSM Niszczarka Pure 630, 130L 3,9 mm
4015,00 zł
11 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0026
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Wydajność rozdrabniania | 28 arkuszy |
| Wymiary ścinek | 3.9 mm |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Pobór mocy | |
| Wysokość produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Szerokość robocza | 31 cm |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość produktu | |
| Pojemność kosza | 130 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 630, 130L 3,9 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.