Waga produktu: 53,6 kg
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Niszczenie zszywek: Tak
Napięcie wejściowe AC: 220 – 240 V
Kolor produktu: Biały
Typ kontroli: Przyciski
Pojemność kosza: 145 l
Niszczenie papieru: Tak
Wysokość produktu: 889 mm
Niszczenie płyt CD: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-4/F-2/P-5/T-5
Pobór mocy: 700 W
Wydajność rozdrabniania: 15 arkuszy
Wymiary ścinek: 1.9 x 15 mm
Poziom hałasu: 56 dB
Szerokość robocza: 40 cm
Szerokość produktu: 620 mm
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie przez cięcie cząstek
Niszczenie spinaczy: Tak
Głębokość produktu: 487 mm
HSM Niszczarka Pure 740, 145L 1,9×15 mm
6677,00 zł
Brak w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0032
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szerokość robocza | 40 cm |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Waga produktu | |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość produktu | |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Pojemność kosza | 145 l |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Poziom hałasu | |
| Wydajność rozdrabniania | 15 arkuszy |
| Wymiary ścinek | 1.9 x 15 mm |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-4/F-2/P-5/T-5 |
| Pobór mocy | |
| Głębokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 740, 145L 1,9×15 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.