Kolor produktu: Biały
Napięcie wejściowe AC: 220 – 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Waga produktu: 76,2 kg
Poziom hałasu: 56 dB
Szerokość produktu: 670 mm
Niszczenie spinaczy: Tak
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie przez cięcie cząstek
Typ kontroli: Przyciski
Głębokość produktu: 784 mm
Wymiary ścinek: 1.9 x 15 mm
Wysokość produktu: 1347 mm
Niszczenie płyt CD: Nie
Pobór mocy: 700 W
Niszczenie papieru: Tak
Wydajność rozdrabniania: 15 arkuszy
Poziom bezpieczeństwa (papier): P-5
Pojemność kosza: 240 l
Niszczenie zszywek: Tak
Szerokość robocza: 40 cm
Niszczenie kart kredytowych: Nie
HSM Niszczarka Pure 740 max, 240L 1,9×15 mm
8580,00 zł
10 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0034
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Wymiary ścinek | 1.9 x 15 mm |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Pojemność kosza | 240 l |
| Szerokość robocza | 40 cm |
| Wydajność rozdrabniania | 15 arkuszy |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Waga produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Pobór mocy |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 740 max, 240L 1,9×15 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.