Typ kontroli: Przyciski
Poziom hałasu: 60 dB
Kolor produktu: Biały
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-4/F-2/O-4/P-5/T-5
Szerokość robocza: 33 cm
Pojemność kosza: 150 l
Wymiary ścinek: 1.9 x 15 mm
Waga produktu: 74 kg
Wysokość produktu: 954 mm
Niszczenie spinaczy: Tak
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Napięcie wejściowe AC: 220 – 230 V
Szerokość produktu: 579 mm
Głębokość produktu: 548 mm
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie przez cięcie cząstek
Pobór mocy: 1920 W
Wydajność rozdrabniania: 21 arkuszy
Niszczenie płyt CD: Tak
Niszczenie zszywek: Tak
Niszczenie papieru: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
HSM Niszczarka Pure 830, 150L 1,9×15 mm
11110,00 zł
10 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0037
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Głębokość produktu | |
|---|---|
| Wydajność rozdrabniania | 21 arkuszy |
| Wysokość produktu | |
| Wymiary ścinek | 1.9 x 15 mm |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Poziom hałasu | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-4/F-2/O-4/P-5/T-5 |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Pojemność kosza | 150 l |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość robocza | 33 cm |
| Kolor produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Pobór mocy | |
| Szerokość produktu | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Waga produktu | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 830, 150L 1,9×15 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.