Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
Niszczenie płyt CD: Tak
Niszczenie spinaczy: Tak
Szerokość produktu: 579 mm
Głębokość produktu: 548 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Wymiary ścinek: 3.9 mm
Poziom hałasu: 60 dB
Niszczenie zszywek: Tak
Kolor produktu: Biały
Pobór mocy: 1920 W
Niszczenie papieru: Tak
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-2/O-2/P-2/T-2
Pojemność kosza: 150 l
Napięcie wejściowe AC: 220 – 230 V
Wydajność rozdrabniania: 44 arkusze
Waga produktu: 68 kg
Wysokość produktu: 954 mm
Typ kontroli: Przyciski
Szerokość robocza: 33 cm
HSM Niszczarka Pure 830, 150L 3,9 mm
8910,00 zł
10 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0035
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ kontroli | Przyciski |
|---|---|
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Wymiary ścinek | 3.9 mm |
| Wysokość produktu | |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Szerokość robocza | 33 cm |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Pojemność kosza | 150 l |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Poziom hałasu | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Pobór mocy | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Wydajność rozdrabniania | 44 arkusze |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 830, 150L 3,9 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.