Szerokość produktu: 620 mm
Waga produktu: 80 kg
Typ kontroli: Przyciski
Niszczenie spinaczy: Tak
Poziom hałasu: 60 dB
Wysokość produktu: 1021 mm
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Wymiary ścinek: 5.8 mm
Napięcie wejściowe AC: 220 – 230 V
Głębokość produktu: 487 mm
Poziom bezpieczeństwa (papier): E-2/O-2/P-2/T-2
Wydajność rozdrabniania: 53 arkusze
Kolor produktu: Biały
Niszczenie papieru: Tak
Pobór mocy: 1920 W
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Niszczenie zszywek: Tak
Niszczenie płyt CD: Tak
Szerokość robocza: 40 cm
Pojemność kosza: 165 l
Typ rozdrabniania: Rozdrabianie na paski
HSM Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm
10010,00 zł
10 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0038
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Poziom hałasu | |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Szerokość robocza | 40 cm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Pojemność kosza | 165 l |
| Pobór mocy | |
| Kolor produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/O-2/P-2/T-2 |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 53 arkusze |
| Wymiary ścinek | 5.8 mm |
| Waga produktu |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Pure 940, 165L 5,8 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.