Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Szerokość produktu: 345 mm
Wydajność rozdrabniania: 6 arkuszy
Głębokość produktu: 245 mm
Mechanizm przeciw zacięciom: Tak
Pobór mocy: 160 W
Niszczenie spinaczy: Tak
Wymiary ścinek: 2 x 15 mm
Kolor produktu: Biały
Prędkość niszczenia: 2520 mm/min
Waga produktu: 6,3 kg
Niszczenie papieru: Tak
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Poziom hałasu: 58 dB
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Niszczenie płyt CD: Tak
Niszczenie zszywek: Tak
Szerokość robocza: 22 cm
Autostop w przypadku zakleszczenia: Tak
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie przez cięcie cząstek
Poziom bezpieczeństwa (papier): P-5
Kolor produktu: Srebrny
Pojemność kosza: 20 l
Typ kontroli: Przyciski
Wysokość produktu: 445 mm
HSM Niszczarka Shredstar X6pro, 20L 2×15 mm
561,00 zł
4 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0013
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Waga produktu | |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | |
| Wydajność rozdrabniania | 6 arkuszy |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Pojemność kosza | 20 l |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Poziom hałasu | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Prędkość niszczenia | 2520 mm/min |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie papieru | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka Shredstar X6pro, 20L 2×15 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.