Gramatura: 80 g/m²
Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie przez cięcie cząstek
Szerokość produktu: 345 mm
Poziom hałasu: 58 dB
Wysokość produktu: 385 mm
Typ kontroli: Przyciski
Niszczenie spinaczy: Tak
Wymiary ścinek: 4.5 mm
Niszczenie zszywek: Tak
Wydajność rozdrabniania: 8 arkuszy
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Kolor produktu: Srebrny
Waga produktu: 5,9 kg
Głębokość produktu: 245 mm
Szerokość robocza: 22 cm
Kolor produktu: Biały
Poziom bezpieczeństwa (papier): P-4
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Napięcie wejściowe AC: 220 – 240 V
Bieg wsteczny: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Pobór mocy: 250 W
Niszczenie papieru: Tak
Niszczenie płyt CD: Tak
Prędkość niszczenia: 2100 mm/min
Pojemność kosza: 18 l
HSM Niszczarka shredstar X8, 18L 4,5×30 mm
408,10 zł
5 w magazynie
SKU: BIUHS1NIS0014
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wydajność rozdrabniania | 8 arkuszy |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Pobór mocy | |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Waga produktu | |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Wymiary ścinek | 4.5 mm |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Pojemność kosza | 18 l |
| Kolor produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Prędkość niszczenia | 2100 mm/min |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Typ kontroli | Przyciski |
Napisz pierwszą opinię o „HSM Niszczarka shredstar X8, 18L 4,5×30 mm” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.