Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie., Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami., Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. |
|---|---|
| Obsługa PoE | Nie |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Pobór mocy (max) | 1,7 W |
| Układ | 1U |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 5000 m |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95% |
| Prędkość przekazywania | 38,69 Mpps |
| Kolor produktu | |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.