Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH |
|---|---|
| Obsługiwane typy kabli | Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Liczba portów RJ-45 (nadajnik) | 1 |
| Zestaw układów | NS1021 |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość nadajnika | 6,7 cm |
| Waga odbiornika | 2,3 cm |
| Szerokość nadajnika | 6 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,7 cm |
| Podręcznik użytkownika | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Prąd wyjściowy | 0,5 A |
| Szerokość odbiornika | 6 cm |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przewody | |
| Maksymalny dystans transferu | 50 m |
| Wysokość nadajnika | 2,3 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć., Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany., Trzymać z dala od dzieci. |
| Nota mocy | 3.5/1.35mm DC |
| Rodzaj opakowania | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Model | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Kolor produktu | |
| Prąd wejściowy | |
| Szerokość opakowania | |
| Diody LED | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.