Informacje dodatkowe
| Głębokość opakowania | |
|---|---|
| Ilość portów wideo | 5 |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, aby uniknąć porażenia elektrycznego., Unikaj kontaktu z cieczą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia., Upewnij się, że produkt jest używany zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Wysokość produktu | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Kolor produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj opakowania | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Szerokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| HDCP | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Głębokość produktu | |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Materiał obudowy | Metal |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 90% |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Ilość portów audio | 2 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.