Złącze 2: Męska
Maksymalne napięcie: 20 V
Kolor kabla: Biały
Prąd wyjściowy (max): 3 A
Wersja USB: USB 2.0
Rodzaj opakowania: Zawieszane pudełko
Rodzaj złącza: Złącze męskie / złącze męskie
Złączka 1: USB C
Złącze 1: Męska
Kolor produktu: Biały
Długość kabla: 1 m
Rozmiar złącza 2: Prosty
Złączka 2: USB C
Oplot kabla: Nie
Rozmiar złącza 1: Prosty
Ilość sztuk: 1
IBOX KABEL IKUTCS1W USB-C 60W SILICON 1M WHITE
4,22 zł
Brak w magazynie
SKU: KBAIBOUSB0022
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Kable USB
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ilość sztuk | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Maksymalne napięcie | 20 V |
| Złączka 1 | USB C |
| Rodzaj opakowania | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom., Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych., Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. |
| Długość kabla | 1 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | USB C |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Kolor produktu | |
| Prąd wyjściowy (max) | 3 A |
| Złącze 1 | |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
Napisz pierwszą opinię o „IBOX KABEL IKUTCS1W USB-C 60W SILICON 1M WHITE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.