Porty wyjścia USB C: 1
Ładowanie przez łącze USB C: Tak
Dołączony kabel: USB A / USB C
Kolor produktu: Biały
Źródło ładowania: USB
Złącze ładowania USB: Tak
Złącze micro-USB: Tak
Pojemność baterii: 10000 mAh
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Głębokość produktu: 15 mm
Napięcie operacyjne: 5, 9, 12 V
Wersja USB Power Delivery: 3.0
Napięcie: 5, 9, 12 V
Wysokość produktu: 144 mm
Szerokość produktu: 74 mm
Napięcie baterii: 5 V
Waga produktu: 228 g
Podręcznik użytkownika: Tak
Porty wyjścia USB A: 1
Kompatybilność ładowarki: Słuchawki/Zestaw słuchawkowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Smartwatch, Tablet
Rodzaj portu gniazda USB: USB-C + USB-A
Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 2
Ilość złącz Micro-USB: 1
IBOX POWER BANK PB10 10.000 MAH POWER DELIVERY
33,00 zł
2 w magazynie
SKU: LADIBOPOW0007
Kategorie: IT, Powerbanki, Tablety
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Prąd wejściowy | |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego., Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Głębokość produktu | |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Przewody | |
| Całkowita moc wyjściowa | 20 W |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 2,4 A |
| Ilość sztuk | |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szerokość produktu | |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wbudowane radio | Nie |
| Waga produktu | |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne, GHS06: Substancje toksyczne, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| interfejs wejścia | Micro-USB + USB Type-C |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Dołączony kabel | USB A / USB C |
| Napięcie | |
| Wysokość produktu | |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „IBOX POWER BANK PB10 10.000 MAH POWER DELIVERY” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.