Kompatybilność: Kompatybilność wkładów HP 981 PageWide: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650
Zawartość opakowania: 1 wkład
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Pojemność kolorowego tuszu: 182,5 ml
Warstwy na paletę: 6 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 370 g
Szerokość opakowania: 220 mm
Szerokość brutto palety: 121,9 cm
Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty
Wysokość brutto palety: 156,8 cm
Głębokość produktu: 52 mm
Technologia druku: Druk atramentowy
Wysokość opakowania: 48 mm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 120 szt.
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 16 szt.
Rodzaj opakowania: Pudełko
Głębokość opakowania: 52 mm
Szerokość produktu: 220 mm
Wydajność kolorowego tuszu na stronę: 16000 stron(y)
Ilość wkładów z kolorowym tuszem: 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 16000 stron/mies.
Waga produktu: 350 g
Model: Oryginalny
Kompatybilność z marką: HP
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1219,2 x 1016 x 1567,9 mm (48 x 40 x 61.7)
Waga palety: 780,3 kg (1720.2 funtów)
Rodzaj naboju z atramentem: Ekstra (Super) Wysoka wydajność
Wysokość produktu: 48 mm
Ilość sztuk: 1
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 20 szt.
Długość brutto palety: 101,6 cm
Waga brutto palety: 780,29 g
Segment HP: Biznes, Enterprise
Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu
Wymiary palety: 1219,2 x 1016 x 1568 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 90 °C
Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna): 6,21 kg (13.7 funtów)
Produktów na palecie: 1920 szt.
Kod OEM: L0R15A
Zakres wilgotności względnej: 5 – 35%
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 6,21 g
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 100%
Rodzaj tuszu kolorowego: Tusz na bazie pigmentu
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
INK CARTRIDGE 981Y YELLOW/EXTRA HIGH YIELD
510,82 zł
5 w magazynie
SKU: WLONONWCRCKOH
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów HP 981 PageWide: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Maksymalne obciążenie | 16000 stron/mies. |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Głębokość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga brutto palety | 780,3 kg |
| Wysokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Wysokość brutto palety | 156,8 cm |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Waga palety | 780,3 kg (1720.2 funtów) |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność kolorowego tuszu | 182,5 ml |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Szerokość opakowania | |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Kraj pochodzenia | |
| Wysokość opakowania | |
| Kod OEM | L0R15A |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1016 x 1568 mm |
Napisz pierwszą opinię o „INK CARTRIDGE 981Y YELLOW/EXTRA HIGH YIELD” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.