Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | |
| Głębokość opakowania | |
| Waga palety | 558,8 kg (1231.9 funtów) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wysokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Ilość sztuk | |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1016 x 1956 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Waga brutto palety | 558,8 g |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Produktów na palecie | 4000 szt. |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.