Kompatybilność: HP DesignJet T730 Printer, HP DesignJet T830 Multifunction Printer
Zawartość opakowania: Wkład atramentowy
Ilość sztuk: 1
Szerokość opakowania: 1016 mm
Wysokość opakowania: 1501,1 mm
Wysokość produktu: 40 mm
Pojemność kolorowego tuszu: 130 ml
Waga palety: 458,5 kg (1010.8 funtów)
Rodzaj atramentu: Atrament barwnikowy
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1016 x 1219,2 x 1501,1 mm (40 x 48 x 59.1)
Wymiary palety: 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm
Głębokość opakowania: 1219,2 mm
Ilość wkładów z kolorowym tuszem: 1
Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty
Kompatybilność z marką: HP
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 84 szt.
Produktów na palecie: 1680 szt.
Waga brutto palety: 458,5 g
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Warstwy na paletę: 6 szt.
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 80%
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 14 szt.
Szerokość produktu: 202 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 20 szt.
Kod OEM: F9J65A
Model: Oryginalny
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 5,22 g
Waga produktu: 210 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 40 °C
Głębokość produktu: 129 mm
Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna): 5,22 kg (11.5 funtów)
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Zakres temperatur (przechowywanie): -25 – 55 °C
Waga wraz z opakowaniem: 4,58 kg
Rodzaj tuszu kolorowego: Atrament barwnikowy
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
INK CARTRIDGE NO 728 YELLOW/130ML
392,79 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRCKSR
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Drukarka HP DesignJet T730, wielofunkcyjna drukarka HP DesignJet T830 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Kod OEM | F9J65A |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Waga produktu | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 1680 szt. |
| Głębokość produktu | |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Waga palety | 458,5 kg (1010.8 funtów) |
| Szerokość produktu | |
| Kraj pochodzenia | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość sztuk | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Waga brutto palety | 458,5 kg |
Napisz pierwszą opinię o „INK CARTRIDGE NO 728 YELLOW/130ML” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.