Certyfikaty: CE. RoHS
Ilość sztuk: 1
Czas rozmowy: 30 h
Stopień ochrony IP: IP67
Przewody: MicroUSB
Czas ładowania: 4 h
Złącze micro-USB: Tak
Wysokość produktu: 40 mm
Czas czuwania: 30 dni
Waga produktu: 47 g
Głośniki: Tak
Głębokość produktu: 20 mm
Mikrofon: Tak
Wersja Bluetooth: 5.0+EDR
Ilość dołączonych mikrofonów: 2
Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
Maksymalny zasięg: 2000 m
Kolor produktu: Czarny
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HS/HF10W
Pojemność baterii: 1,1 Ah
Szerokość produktu: 84 mm
Naklejki w zestawie: Tak
Radio FM: Tak
Zasięg Bluetooth: 10 m
Redukcja szumów: Tak
Maksymalna liczba sparowanych interkomów: 10
Interkom motocyklowy FreedConn FX Black
273,90 zł
1 w magazynie
SKU: AKGFCOSBL0008
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, RoHS |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Mikrofon | Tak |
| Naklejki w zestawie | Tak |
| Ilość dołączonych mikrofonów | 2 |
| Maksymalny zasięg | 2000 m |
| Redukcja szumów | Tak |
| Pojemność baterii | 1,1 Ah |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wersja Bluetooth | 5.0+EDR |
| Radio FM | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Waga produktu | |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Czas czuwania | 30 dni |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HS/HF10W |
| Złącze micro-USB | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Czas ładowania | 4 h |
| Ilość sztuk | |
| Przewody | |
| Kolor produktu | |
| Czas rozmowy | 30 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Napisz pierwszą opinię o „Interkom motocyklowy FreedConn FX Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.