Certyfikaty: CE. RoHS
Zasięg Bluetooth: 10 m
Redukcja szumów: Tak
Ilość dołączonych mikrofonów: 2
Czas rozmowy: 11 h
Głośniki: Tak
Przewody: MicroUSB
Złącze micro-USB: Tak
Wersja Bluetooth: 5.1+EDR
Waga produktu: 40 g
Głębokość produktu: 26,5 mm
Pojemność baterii: 570 mAh
Mikrofon: Tak
Czas czuwania: 7 dni
Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
Maksymalny zasięg: 1000 m
Wysokość produktu: 54 mm
Kolor produktu: Czarny
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HS/HF10W
Szerokość produktu: 90 mm
Radio FM: Tak
Ilość sztuk: 1
Czas ładowania: 2,5 h
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Naklejki w zestawie: Tak
Maksymalna liczba sparowanych interkomów: 6
Interkom motocyklowy FreedConn KY-Pro Single EU
221,89 zł
1 w magazynie
SKU: AKGFCOSBL0004
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, RoHS |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Głośniki | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HS/HF10W |
| Ilość sztuk | |
| Kolor produktu | |
| Ilość dołączonych mikrofonów | 2 |
| Przewody | |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Szerokość produktu | |
| Maksymalny zasięg | 1000 m |
| Wysokość produktu | |
| Redukcja szumów | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Złącze micro-USB | Tak |
| Naklejki w zestawie | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Czas czuwania | 7 dni |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Waga produktu | |
| Wersja Bluetooth | 5.1+EDR |
| Radio FM | Tak |
| Pojemność baterii | 570 mAh |
| Czas rozmowy | 11 h |
Napisz pierwszą opinię o „Interkom motocyklowy FreedConn KY-Pro Single EU” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.