Certyfikaty: CE, FCC, IC
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 55 °C
Kodeki audio: SBC
Waga produktu: 65 g
Czas ładowania: 1 godz
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Profile Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Przewody: Kabel dedykowany
Mikrofon: Tak
Wersja Bluetooth: 5.0
Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
Czas rozmowy: 13 h
Szybkie ładowanie: Tak
Szerokość produktu: 97 mm
Liczba kanałów: 9 kan.
Ładowarka: Tak
Kolor produktu: Szary
Radio FM: Tak
Głębokość produktu: 48 mm
Kolor produktu: Czarny
Wysokość produktu: 27 mm
Ilość stacji: 10
Maksymalny zasięg: 8000 m
Pasmo FM: 76 – 108 MHz
Cechy szczególne: Technologia Mesh 2.0 Intercom™
Aktywacja głosem: Tak
Liczba języków: 8
Współpraca z Asystentem Google: Tak
Długość przewodu między głośnikami: 555 mm
Zawartość zestawu: Akcesoria montażowe
Liczba użytkowników Bluetooth: 4
Współpraca z Apple Siri: Tak
Liczba użytkowników Mesh: 24
Zasięg Mesh: 2000 m
Długość mikrofonu na wysięgniku: 150 mm
Zasięg Bluetooth: 2000 m
INTERKOM MOTOCYKLOWY SENA 50R-02
938,32 zł
10 w magazynie
SKU: AKGNSASBL0040
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
|---|---|
| Czas rozmowy | 13 h |
| Głębokość produktu | |
| Maksymalny zasięg | 8000 m |
| Cechy szczególne | Technologia Mesh 2.0 Intercom™ |
| Radio FM | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Liczba użytkowników Mesh | 24 |
| Zasięg Mesh | 2000 m |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Kolor produktu | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Szerokość produktu | |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Aktywacja głosem | Tak |
| Przewody | |
| Kodeki audio | SBC |
| Liczba języków | 8 |
| Zawartość zestawu | Akcesoria montażowe |
| Pasmo FM | 76 – 108 MHz |
| Ładowarka | Tak |
| Liczba kanałów | 9 kan. |
| Ilość stacji | 10 |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Profile Bluetooth | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Waga produktu | |
| Zasięg Bluetooth | 2000 m |
Napisz pierwszą opinię o „INTERKOM MOTOCYKLOWY SENA 50R-02” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.