Certyfikaty: CE, FCC, IC
Mikrofon: Tak
Mikrofon: Tak
Wersja Bluetooth: 5.2
Waga produktu: 65 g
Kolor produktu: Czarny
Kolor produktu: Szary
Kodeki audio: SBC
Czas ładowania: 2,5 godz
Szerokość produktu: 97 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 55 °C
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Głębokość produktu: 48 mm
Wysokość produktu: 27 mm
Ilość w zestawie: 2
Liczba kanałów: 9
Aktywacja głosem: Tak
Długość mikrofonu na wysięgniku: 150 mm
Zasięg Mesh: 2000 m
Głośniki: Tak
Zasięg Bluetooth: 2000 m
Zaczep: Tak
Zawartość zestawu: Akcesoria montażowe
Liczba użytkowników Mesh: 24
Szybkie ładowanie: Tak
Maksymalny zasięg: 8000 m
Technologia Inteligent mesh: Tak
Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
Długość przewodu między głośnikami: 555 mm
Czas rozmowy: 12 h
Profile Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Interkom motocyklowy Sena Spider RT1 Dual Pack
1141,42 zł
10 w magazynie
SKU: AKGNSASBL0047
Kategorie: Akcesoria GSM, Słuchawki bluetooth, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
|---|---|
| Czas rozmowy | 12 h |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Liczba kanałów | 9 |
| Kolor produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Zawartość zestawu | Akcesoria montażowe |
| Zasięg Mesh | 2000 m |
| Mikrofon | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Liczba użytkowników Mesh | 24 |
| Zaczep | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Maksymalny zasięg | 8000 m |
| Kodeki audio | SBC |
| Ilość w zestawie | 2 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Profile Bluetooth | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Aktywacja głosem | Tak |
| Waga produktu | |
| Zasięg Bluetooth | 2000 m |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „Interkom motocyklowy Sena Spider RT1 Dual Pack” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.