Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Certyfikaty | Cisco;Unify;Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Stalowe zawiasy | Nie |
| Odciążenie ciśnienia w uchu | Nie |
| HearThrough | Nie |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra PeakStop |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Długość kabla USB | 1,2 m |
| Przewodnik głosowy | Nie |
| Łatwe parowanie | Nie |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Etui do ładowania | Nie |
| Ear cushion type | Single size leatherette cushion |
| Maksymalna moc wejścia | 30 mW |
| Współpraca z Amazon Alexa | Nie |
| Sterowanie głosem | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Standard Multipoint | Nie |
| Virtual surround | Nie |
| Etui ochronne | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Obsługiwane aplikacje | Engage+;Jabra Direct;Jabra Xpress |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Głos HD | Tak |
| Automatyczne podłączanie | Nie |
| Aktualizacje (OTA) | Nie |
| Zoptymalizowany dla | Other major platforms |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
| Materiał wkładek dousznych | Poliuretan (PU) |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Regulacja głośności | Nie |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Głębokość opakowania | |
| Głośnik | Nie |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 14000 Hz |
| Walizka | Tak |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Silikon, Termoplastyczny elastomer |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Monitor pracy serca | Nie |
| Szerokość produktu | |
| Akumulatorek | Nie |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| NFC | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Szerokość (imperialna) | 16,7 cm (6.57") |
| Średnica głośnika | 2 cm |
| Głębokość | 16,7 cm (6.57") |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Diody LED | Call |
| Wysokość (imperialna) | 5,41 cm (2.13") |
| Głębokość produktu | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Wysokość produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Połączenie USB | Tak |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Radio FM | Nie |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.