Technologie ochrony słuchu: Jabra PeakStop
Technologie ochrony słuchu: Jabra Safetone G616
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Rodzaj redukcji hałasu: Aktywne
Wysokość produktu: 157 mm
Sposób łączności: Przewodowy
Zarządzanie połączeniami: Y
Digital Signal Processing (DSP): Tak
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 400 mm
Złącze 2,5 mm: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Karta gwarancyjna: Tak
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 10 szt.
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Wysokość opakowania: 217 mm
Ilość: 1
Maksymalna moc wejścia: 30 mW
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: iOS
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android
Składany mikrofon: Tak
Szerokość produktu: 150 mm
Walizka: Tak
Diody LED: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 316,5 g
Zakres temperatur (przechowywanie): -5 – 55 °C
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Czułość słuchawek: 117 dB
Złącze USB: USB Typu-A
Typ zestawu słuchawkowego: Monofoniczny
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 14000 Hz
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Kolor produktu: Czarny
Regulacja głośności: Przycisk
Waga produktu: 113 g
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 55 °C
Czułość mikrofonu: -26 dB
Połączenie USB: Tak
Złącze 3,5 mm: Nie
Głębokość opakowania: 188,5 mm
Głębokość produktu: 60,5 mm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Styl noszenia: Nagłowny
Czujnik ruchu: Tak
Przyciski operacyjne: Wyciszenie
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 3,77 kg
Bluetooth: Tak
Kolor kabla: Czarny
Średnica głośnika: 4 cm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Materiał ramy: Aluminium
Pokrowiec: Tak
Zastosowanie: Biuro/centrum telefoniczne
Ilość wbudowanych mikrofonów: 3
Tłumienie hałasu: Tak
Głos HD: Tak
Materiał wkładek dousznych: Sztuczna skóra
Języki komunikatów głosowych: Angielski
Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System): Tak
Jabra Evolve2 40, UC Mono Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę
302,50 zł
12 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
|---|---|
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Języki komunikatów głosowych | Angielski |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Zarządzanie połączeniami | Y |
| Głos HD | Tak |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Składany mikrofon | Tak |
| Czułość słuchawek | 117 dB |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Walizka | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 14000 Hz |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Diody LED | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Rodzaj opakowania | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Ilość | |
| Maksymalna moc wejścia | 30 mW |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Czułość mikrofonu | -26 dB |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Połączenie USB | Tak |
| Typ produktu | |
| Pokrowiec | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Jabra Evolve2 40, UC Mono Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.