Certyfikaty: UC
Waga produktu: 176,4 g
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Średnica głośnika: 4 cm
Sterowanie głosem: Tak
Digital Signal Processing (DSP): Tak
Czułość mikrofonu: -26 dB
Diody LED: Tak
Wysokość opakowania: 250 mm
Waga wraz z opakowaniem: 780,8 g
Zakres temperatur (przechowywanie): -5 – 45 °C
Wersja Bluetooth: 5.0
Automatyczne podłączanie: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 45 °C
Złącze USB: USB Typu-A
Bluetooth: Tak
Częstotliwość mikrofonu: 100 – 8000 Hz
Zasilanie bateryjne: Tak
Mikrofon z redukcją szumów: Tak
Czułość słuchawek: 117 dB
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Przyciski operacyjne: Volume –
Przyciski operacyjne: Objętość +
Czas szybkiego ładowania: 15 min
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 330 mm
Zarządzanie połączeniami: Y
Czas rozmowy: 24 h
Przewody: USB
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Walizka: Tak
Łatwe parowanie: Tak
Regulacja głośności: Przycisk
Zasięg bezprzewdowego routera: 30 m
Odłączany przewód: Tak
Odtwarzanie muzyki: Tak
Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
Połączenie USB: Tak
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Typ produktu: Zestaw słuchawkowy
Języki komunikatów głosowych: Angielski
Wysokość produktu: 186 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
Ilość: 1
Maksymalna moc wejścia: 30 mW
Zastosowanie: Biuro/centrum telefoniczne
System akustyczny: Zamknięty
Styl noszenia: Nagłowny
Czas ładowania: 1,5 h
Składany mikrofon: Tak
Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 2
Głębokość produktu: 60,5 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 6 szt.
Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Hz
Przewodnik głosowy: Tak
Ładowarka: Tak
Pokrowiec: Tak
Typ mikrofonu: Na wysięgniku
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS
Długość kabla: 1,2 m
Głębokość opakowania: 103,5 mm
Czas odtwarzania muzyki: 24, 37
Kolor produktu: Czarny
Odbiornik dołączony: Tak
Profile Bluetooth: AVRCP
Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System): Tak
Szerokość produktu: 157 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Wskaźnik ładowania baterii: Tak
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 5,42 kg
Bluetooth Low Energy (BLE): Tak
Materiał wkładek dousznych: Sztuczna skóra
Technologie ochrony słuchu: Jabra PeakStop
Technologie ochrony słuchu: Jabra Safetone G616
Jabra Evolve2 65, Link380a UC Stereo Stand Black
763,25 zł
30 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | Avaya;Cisco;Unify;Mitel;Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime |
|---|---|
| Zawartość opakowania | Headset;Carry case;Bluetooth adapter;User documents;USB cable |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Czułość mikrofonu | -26 dB |
| Głębokość | 15,7 cm (6.18") |
| Maksymalna moc wejścia | 30 mW |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Czas odtwarzania muzyki | 24 h |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 8000 Hz |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Volume – |
| Pokrowiec | Tak |
| Virtual surround | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Standard Multipoint | Nie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Nie |
| Etui ochronne | Tak |
| Etui do ładowania | Nie |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Ear cushion type | Leatherette size M |
| Wysokość (imperialna) | 18,6 cm (7.32") |
| Głośnik | Nie |
| Szerokość (imperialna) | 6,05 cm (2.38") |
| Czas ładowania | 1,5 h, 90 min |
| Odnowiony | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Jabra Plus;Jabra Direct;Jabra Sound+;Jabra Xpress |
| Czas szybkiego ładowania | 15 min |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Głos HD | Nie |
| Zarządzanie połączeniami | Remote Call Control (RCC) |
| Odciążenie ciśnienia w uchu | Nie |
| zas rozmów (ANC włączona) | 24 h |
| HearThrough | Nie |
| Aktualizacje (OTA) | Nie |
| Stalowe zawiasy | Nie |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Zoptymalizowany dla | Unified Communication |
| Języki komunikatów głosowych | Angielski |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Automatyczne podłączanie | Tak |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Radio FM | Nie |
| Profile Bluetooth | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC, SPP |
| Szerokość produktu | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Diody LED | Bluetooth, Call |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Przewody | |
| Kraj pochodzenia | |
| Wysokość produktu | |
| Czas rozmowy | 24 h |
| NFC | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Akumulatorek | Nie |
| Walizka | Nie |
| Kolor produktu | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Głębokość produktu | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Składany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Czułość słuchawek | 117 dB |
| Monitor pracy serca | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Ilość | |
| Czas gotowości | 1600 h |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Czujnik ruchu | Nie |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.