Informacje dodatkowe
| Materiały | |
|---|---|
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 8 |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Bluetooth | Tak |
| Waga produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Walizka | Tak |
| Typ produktu | |
| Impedancja | 16 Ω |
| Ilość | |
| Obsługiwane formaty audio | SBC |
| Czas ładowania | 160 min, 2,7 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Pojemność baterii | 770 mAh |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Szerokość opakowania | |
| Przewody | |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, PBAP, SPP |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Czas rozmowy | 24 h |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Obsługiwane aplikacje | Jabra Sound+, Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Maksymalna moc wejścia | 30 mW |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Volume – |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 5 – 20000 Hz |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Czułość mikrofonu | -35 dB |
| Języki komunikatów głosowych | Angielski, Francuska, Japońska, koreańska, Niemiecki |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Głos HD | Tak |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| zas rozmów (ANC włączona) | 18 h |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Czas rozmów (ANC wyłączona) | 24 h |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Czas szybkiego ładowania | 35 min |
| BeamForming | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Aktualizacje (OTA) | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Zarządzanie połączeniami | Y |
| Automatyczne podłączanie | Tak |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Składany mikrofon | Tak |
| Technologia Clear Voice | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra BalancedVoice, Jabra PeakStop, Jabra SafeTone, Jabra Safetone G616, Speech Normalization, Technologia Sidetone |
| HearThrough | Tak |
| Stalowe zawiasy | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.