Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Wysokość opakowania | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Przewody | |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Kraj pochodzenia | |
| Głębokość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Głębokość produktu | |
| Ilość | |
| Bluetooth | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 500 mA |
| Odłączany przewód | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 10 |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Volume – |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Obsługiwane aplikacje | Jabra Sound+ |
| Obsługiwane formaty audio | AAC, SBC |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Akumulatorek | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Zarządzanie połączeniami | Y |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Pojemność baterii | 730 mAh |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Czułość słuchawek | 117 dB |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Języki komunikatów głosowych | Angielski |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Czas ładowania | 2,3 h |
| Maksymalna moc wejścia | 50 mW |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP, SSP |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -35 dB |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Technologia Clear Voice | Tak |
| Głos HD | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra IntelliTone, Jabra PeakStop, Jabra SafeTone, Jabra Safetone G616, Technologia Sidetone |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Czas rozmowy | 26 h |
| Technologia 10 mikrofonów | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 5 – 20000 Hz |
| Walizka | Tak |
| BeamForming | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 32 h |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Adaptery audio dołączone | Adapter typu Flight |
| HearThrough | Tak |
| Składany mikrofon | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.