Informacje dodatkowe
| Ilość | |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SSP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Zakres częstotliwości | 80 – 20000 Hz |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj urządzenia | Uniwersalne |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| System audio pełen dupleks | Tak |
| Czas rozmowy | 32 h |
| Impedancja | 4 Ω |
| Stosunek sygnału do szumu | 72 dB |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Szerokość opakowania | |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC, CVSD, mSBC, SBC |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 4700 mAh |
| Przenośny | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 – 14000 Hz |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Rodzaj zasilania | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 132,5 x 132,5 x 35 mm |
| Przewody | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Kancelacja echa | Tak |
| Technologie ochrony słuchu | Normalizacja poziomu głosu |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
| Technologia Clear Voice | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.