Informacje dodatkowe
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa |
|---|---|
| Bluetooth | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 4800 mAh |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 60 – 20000 Hz |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 25 W |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Waga produktu | |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Wejście AUX | Nie |
| Szerokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Maksymalny zasięg działania | 15 m |
| Czas odtwarzania muzyki | 14 h |
| Kolor produktu | |
| Wi-Fi | Nie |
| Czas ładowania baterii | 2,5 godz |
| Zawartość opakowania | |
| Podświetlenie RGB | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.