Hub: Tak
Głębokość produktu: 41,5 mm
Przeznaczenie: Wewnętrzna
Wysokość produktu: 80 mm
Kolor produktu: Biały
Podręcznik użytkownika: Tak
Szerokość produktu: 80 mm
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS
Napięcie: 110 – 240 V
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Obsługiwane systemy łączności: Zigbee 3.0
Układ: Okrągły
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Model: Centrum kontroli / Hub
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 95%
Wspierane systemy inteligentnego domu: Amazon Alexa
Wspierane systemy inteligentnego domu: Aqara Home
Wspierane systemy inteligentnego domu: Yandex Alice
Wspierane systemy inteligentnego domu: Apple HomeKit
Wbudowane głośniki: Tak
Wi-Fi: Tak
Języki komunikatów głosowych: Francuska
Języki komunikatów głosowych: Hiszpański
Standardy Wi- Fi: IEEE 802.11n
Standardy Wi- Fi: IEEE 802.11g
Diody LED: Tak
Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 128
Języki komunikatów głosowych: Angielski
Języki komunikatów głosowych: Chiński
Języki komunikatów głosowych: Niemiecki
Języki komunikatów głosowych: Włoski
Standardy Wi- Fi: IEEE 802.11b
Języki komunikatów głosowych: Rosyjski
Pamięć RAM: 64 MB
Alarm: Tak
Wspierane systemy inteligentnego domu: IFTTT
Wspierane systemy inteligentnego domu: Google Home
Wspierane systemy inteligentnego domu: Matter
Przewodowa sieć LAN: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 40 °C
Bluetooth: Nie
Pojemność pamięci ROM: 128 MB
Typ mocowania: Gniazdko elektryczne
Jednostka centralna HM1S-G02 Aqara
170,98 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRCIBD
Kategorie: Centrale systemu, Inteligenty dom, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
|---|---|
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Szerokość produktu | |
| Zasilanie bateryjne | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Nocne światło | Tak |
| Obciążenie | 20 W |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Napięcie | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Wysokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość (MHz) | 2412 – 2472 MHz |
| Prąd wejściowy | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Produkt może zawierać toksyczne substancje., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Współpraca z ZigBee | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Jednostka centralna HM1S-G02 Aqara” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.