Informacje dodatkowe
| Głębokość produktu | |
|---|---|
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Wejście audio | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Grubość materiału | 0,7 mm |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Wyjście audio | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Model | |
| Materiały | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Układ | Mini Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Wysokość produktu | |
| Maksymalna długość PSU | 18,5 cm |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.