Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CPR class Dca |
|---|---|
| Kolor produktu | |
| Złącze 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 23/1 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złączka 1 | Nie |
| Głębokość opakowania | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Złączka 2 | Nie |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Pojemność opakowania | 50062,5 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Złącze 1 | |
| Rodzaj opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Średnica zewnętrzna | 6,2 mm |
| Długość kabla | 305 m |
| Typ przewodu | Stały |
| Ilość sztuk | |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi., Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta., Unikaj uszkodzeń mechanicznych. |
| Nie zawiera | Halogen |
| Maska z numerem seryjnym | 85444920 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.