Długość kabla: 5 m
Ilość sztuk: 1
Kolor produktu: Czarny
Złączka 1: HDMI Typu A (Standard)
Kolor produktu: Czerwony
Złączka 2: HDMI Typu A (Standard)
Wersja HDMI: 2.0
Obsługiwane tryby wideo: 2160p
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 4096 x 2160
Materiał pokrycia styków: Złoto
Szybkość przesyłania danych: 18 Gbit/s
Materiał płaszcza przewodu: Polichlorek winylu (PVC)
Średnica przewodu: 6 mm
Szerokość pasma: 600 MHz
Kanał Ethernet HDMI: Tak
Złącze 1: Męska
Rozmiar złącza 1: Prosty
Złącze 2: Męska
Rozmiar złącza 2: Prosty
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Rozmiar przewodu AWG: 30
Kabel SAVIO CL-113 (HDMI M – HDMI M; 5m; kolor czarny)
18,96 zł
Brak w magazynie
SKU: KBASAVHDM0001
Kategorie: IT, Kable HDMI, Kable i adaptery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
|---|---|
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Szerokość pasma | 600 MHz |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Ilość sztuk | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | |
| Długość kabla | 5 m |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Kolor produktu | |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Ostrzeżenia | Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła., Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią., Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych. |
Napisz pierwszą opinię o „Kabel SAVIO CL-113 (HDMI M – HDMI M; 5m; kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.