Certyfikaty: CE, UKCA
Stopień ochrony IP: IP66
Wielkość czujnika CCD: 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8)
Typ przetwornika obrazu: CMOS
Przeznaczenie: Zewnętrzna
Automatyczne wykrywanie: Tak
Możliwość przybliżenia: Tak
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Fast Ethernet
Bluetooth: Nie
Maska prywatności: Tak
Przycisk reset: Tak
System dźwięku: 2-drożny
Auto-tracking: Tak
Wbudowany HDD: Nie
Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS): Wykrywanie pojazdów
Produkt odporny na warunki atmosferyczne: Tak
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Kolor produktu: Biały
Kolor produktu: Czarny
Wi-Fi: Tak
Wyjście prądu stałego (w woltach): 12
Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS): Wykrywanie ludzi
Wideo detekcja ruchu: Tak
Odległość widzenia nocnego (Night Vision): 30 m
Zakres kąta nachylenia: 0 – 30°
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 256 GB
Wbudowany mikrofon: Tak
Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Skanowanie progresywne: Tak
Formaty kompresji: H.265
Formaty kompresji: H.264
Materiał obudowy: Plastik
Typ mocowania: Sufit
Liczba kamer: 1
Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Cyfrowy zoom: 8x
Długość stałej ogniskowej: 3,6 mm
Wysokość produktu: 201,9 mm
Przewodowa sieć LAN: Tak
Tryb nocny: Tak
Maksymalna rozdzielczość: 2304 x 1296 px
Tryb dzienny / nocny: Tak
Zakres przesuwania: 0 – 260°
Głębokość produktu: 125 mm
Suma megapikseli: 3 MP
Dołączone śruby: Tak
PTZ: Tak
Układ: Wieżyczka
Kąt widzenia soczewki, przekątna: 107°
Ilość klatek: 15 fps
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Pobór mocy (max): 12 W
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 – 50 °C
Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: 88°
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Szerokość produktu: 158,7 mm
Wbudowana syrena: Tak
Waga produktu: 642 g
Model: Kamera bezpieczeństwa IP
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Liczba soczewek: 2
Poziom hałasu syreny: 110 dB
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Zestaw do montażu: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Rodzaj zasilania: DC
Kąt widzenia obiektywu w pionie: 45°
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Kam. IP Imou Cruiser Dual 3MP IPC-S7XP-8M0WED-0360B
205,51 zł
6 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, UKCA |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1296 px |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 30° |
| Waga produktu | |
| Bluetooth | Nie |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265 |
| Głębokość produktu | |
| Tryb nocny | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Poziom hałasu syreny | 110 dB |
| Wi-Fi | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ mocowania | |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Liczba kamer | 1 |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Pobór mocy (max) | 1,2 W |
| Wbudowany HDD | Nie |
| PTZ | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 – 260° |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Zestaw do montażu | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Auto-tracking | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Układ | Obrotowa |
| Suma megapikseli | 3 MP |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Szerokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Liczba soczewek | 2 |
| Dołączone śruby |
Napisz pierwszą opinię o „Kam. IP Imou Cruiser Dual 3MP IPC-S7XP-8M0WED-0360B” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.