Informacje dodatkowe
| Możliwość przybliżenia | Tak |
|---|---|
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+, H.265 |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 – 340° |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Liczba soczewek | 1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| W zestawie oparcia | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Wi-Fi | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. |
| Średnica obiektywu | 3,6 mm |
| Szablon montażowy | Tak |
| Dołączone śruby | |
| Konfigurowalny region | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Ilość anten | 2 |
| Wodoodporne złącze | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Poziom hałasu syreny | 110 dB |
| Certyfikaty zgodności | |
| Tryb nocny | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Szerokość produktu | |
| Pobór mocy | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Wiadomość tekstowa |
| PTZ | Tak |
| Typ mocowania | |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Model | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ | Kulisty |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Podręcznik użytkownika | |
| Bluetooth | Nie |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 90° |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj zasilania | |
| System dźwięku | 2-drożny |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.